Wie is wie

WSM groep 2018

Algemeen secretariaat

Andre Kiekens               Algemeen secretaris                                    (+32) 02 246 36 70       andre.kiekens@wsm.be
Bart Verstraeten Politiek secretaris  (+32) 02 246 36 94 bart.verstraeten@wsm.be
Katrien Beirinckx Planning, monitoring en evaluatie (+32) 02 246 36 76  katrien.beirinckx@wsm.be
Bart De Craene  Cöordinator administratie en financiën (+32) 02 246 36 73  bart.decraene@wsm.be 
Sofie Willemen Administratie en financiën (+32) 02 246 36 91  sofie.willemen@wsm.be
Dominique Dooms Directiesecretariaat en kwaliteit (+32) 02 246 36 71 dominique.dooms@wsm.be
Helene Daniëls Secretariaat (+32) 02 246 36 77 helene.daniels@wsm.be
Hilde Ceulemans Secretariaat (+32) 02 246 36 85 hilde.ceulemans@wsm.be

 

Noorddienst (NL)

Annelies De Gendt         Diensthoofd                                                  (+32) 02 246 36 89       annelies.degendt@wsm.be
Annemie Janssens Educatie (+32) 02 246 36 80 annemie.janssens@wsm.be
Naomi Vleugels Educatie (+32) 02 246 36 95 naomi.vleugels@wsm.be 
Nancy Govaerts Fondsenwerving (+32) 02 246 36 86 nancy.govaerts@wsm.be
Katrien Liebaut Fondsenwerving (+32) 02 246 36 79 katrien.liebaut@wsm.be
Martine Stroobants Fondsenwerving (+32) 02 246 36 72 martine.stroobants@wsm.be
Jaklien Broekx  Communicatie en pers (+32) 02 246 36 83 jaklien.broekx@wsm.be 
Nele Cosyns Communicatie (+32) 02 246 36 96 nele.cosyns@wsm.be
Joris De Boer       Communicatie (+32) 02 246 36 96 joris.deboer@wsm.be

 

Noorddienst (FR)

Antoinette Maia Diensthoofd                                                 (+32) 02 246 38 82        antoinette.maia@solmond.be
Wamu Oyatambwe Educatie en fondsenwerving (+32) 02 246 38 83 wamu.oyatambwe@solmond.be
Stéphanie Vankeer       Educatie en communicatie (+32) 02 246 38 80 stephanie.vankeer@solmond.be
Jennifer Van Driessche   Educatie (+32) 02 246 38 81 jennifer.vandriessche@solmond.be

 

Zuiddienst

Thierry Manhaeghe         Diensthoofd                                                 (+32) 02 246 36 88        thierry.manhaeghe@wsm.be 
Fabien Habimana Programmabeheer - West-Afrika (+32) 02 246 36 90 fabien.habimana@wsm.be
Ilère Ngongang Programmabeheer - West-Afrika (+32) 02 246 36 98 ilere.ngongang@wsm.be 
Tatien Musabyimana Programmabeheer - Centraal-Afrika (+32) 02 246 36 92 tatien.musabyimana@wsm.be
Jeroen Roskams Programmabeheer - Azië (+32) 02 246 36 75 jeroen.roskams@wsm.be
Audrey Claeys Programmabeheer - Latijns-Amerika (+32) 02 246 36 97 audrey.claeys@wsm.be
Didier Petre Publieke fondsen (+32) 02 246 36 87 didier.petre@wsm.be 
Lieve Hutsebaut Cöordinator administraitie en financiën (+32) 02 246 36 74 lieve.hutsebaut@wsm.be
Daniel Lambé      Administratie en financiën (+32) 02 246 36 84 daniel.lambe@wsm.be
Marie-Line Simon Administratie en communicatie (+32) 02 246 36 82 marie-line.simon@wsm.be
Uzziel Twagilimana Coöperant - West Afrika Cotonou (BEN) uzziel.twagilimana@wsm.be
Anatole Mangala Coöperant - Centraal Afrika Kinshasa (DRC) anatole.mangala@wsm.be
Bruno Deceukelier Coöperant - Azië Kathmandu (NPL) bruno.deceukelier@wsm.be
Gijs Justaert Coöperant - Latijns-Amerika Santo Domingo (DOM) gijs.justaert@wsm.be

 

Beleids- en studiedienst

Katrien Verwimp              Diensthoofd                                                 (+32) 02 246 36 93        katrien.verwimp@wsm.be
Koen Detavernier Politiek medewerker (+32) 02 246 36 78 koen.detavernier@wsm.be
Santiago Fischer Politiek medewerker (+32) 02 246 38 84 santiago.fischer@wsm.be
Sara Keustermans   Schone Kleren Campagne (+32) 02 246 36 81 sara.keustermans@wsm.be

 

Regionaal

Bekijk de contactgegevens van onze Regionale stafmedewerkers

 

Beleidsorganen

Bekijk de samenstelling van de Algemene_Vergadering.

Bekijk de samenstelling van de Raad van bestuur.

 

Statuten

Bekijk de meest recent neergelegde statuten van Wereldsolidariteit.